اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وجود وکیل درصورتی فرد متقاضی پرونده مهاجرتی رد شده باشد

وجود وکیل درصورتی فرد متقاضی پرونده مهاجرتی رد شده دارد:

 

متقاضی پرونده مهاجرتی اگر قبلا برای مهاجرت به کانادا اقدام کرده است، و نامه ردی (Refusal Letter) از طرف اداره مهاجرت دریافت کرده است.
و پروسه مهاجرت تحصیلی، کاری و یا سرمایه گذاری اش نتیجه نداده است، بهره گیری از خدمات یک وکیل رسمی از خیلی جهت های مختلف می تواند به مهاجر کمک کند تا دوباره اقدام کند.

متقاضیان مهاجرت به دلیل های معمولی مانند کم بودن مدرک های حمایتی و اطلاعات غلط، نداشتن صلاحیت لازم برای اقدام در برنامه مد نظر، کم بودن منبع های مالی موردنیاز، برای زندگی کردن در کانادا، سابقه سفر کم که کافی نبوده و … به عنوان دلیل های عدم صلاحیت در پرونده مهاجرتی خود، از طرف اداره مهاجرت، نامه ریجکت دریافت می کنند.

بهره گیری از کارهای یک وکیل مجرب رسمی و قانونی اداره مهاجرت به متقاضیان این اجازه را می دهد تا با مطالعه دقیق پرونده پاسپورت رد شده، با مدارکی که در در پرونده شان کم بوده، آشنا شوند و با اقدام دوباره، و با اصلاح کردن  نقص های پرونده، مناسب ترین و بهترین نتیجه را بگیرند.
در زمانی که می خواهید کمبود های قبلی را برطرف کنید و از اینکه دوباره اشتباه کنید، جلوگیری کنید، بهره گیری از خدمات و کارهای یک وکیل مجرب رسمی و قانونی اداره مهاجرت مناسب ترین انتخاب برای شما می باشد.

سابقه کیفری مهاجرین:

سابقه کیفری به این معنی خلاصه نمی شود که فقط جنایت هایی مانند قتل و یا سرقت مسلحانه انجام داده باشید، در بعضی مواقع می تواند رانندگی با سرعت زیاد هم برای شما سابقه کیفری محسوب شود.
شاید آرزوهای خیلی از متقاضیان برای مهاجرت به کانادا ، با داشتن سابقه کیفری، به پایان برسد.
بهره گیری از خدمات یک وکیل رسمی و قانونی اداره مهاجرت کانادا به شما این امتیاز را می دهد که بتوانید از علم و دانش حقوقی وکیل تان  استفاده کنید و پرونده مهاجرت خود را با اینکه سابقه کیفری دارید ، به نتیجه دلخواهتان برساند.

متقاضی پرونده مهاجرتی

 

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وجود وکیل درصورتی فرد متقاضی پرونده مهاجرتی رد شده باشد "