اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وضعیت اقتصاد کانادا

وضعیت اقتصاد کانادا:

( وضعیت اقتصاد کانادا )
در سال 1857 کانادا دچار یک تغییر و تحول سیاسی بزرگ شد، این پرسش که چه جایی را می توان به عنوان پایتخت سیاسی برگزید، اصلی ترین چالش برای سیاستمداران کانادا شناخته می شود.

تقسیمات منطقه ای و محلی منجر به، وجود آوردن یک بن بست سیاسی در آن زمان شد، شهر اتاوا تا سال 1857، قدرت مبدل شدن به مرکز کشور کانادا را داشت، خط آهن Bytown و Prescott جهت نخستین بار در آوریل 1855 به خط آهن Bytown وصل شد، اتاوا موفقیت و پیشرفت اقتصادی و افزایش مسیرهای حمل و نقل را تجربه کرد.

راه آهن یک دستاورد خوب و مناسب برای این شهر به حساب آمد، سر ریچارد اسکات، همچنین به پیشرفت و گسترش پتانسیل های اتاوا جهت مبدل شدن به پایتختی اصلی معتقد بود.

پتانسیل هایی مثل افتتاح راه آهن. در سال 1856 سیاستمداران در شهرهای اتاوا و مونترال با هم متحد شدند و به سیستم وسیعی و گستردگی در انتخاب پایتخت پایان دادن، شورای قانون گذاری رای نهایی را صادر و اعلام کرد و از میان 5 شهر کاندید شده جهت پایتخت اتاوا را به عنوان پایتخت دائمی کشور کانادا انتخاب نمود.

آب و هوای کشور کانادا:

در فصل ها و ماههای معینی از سال، زمستان با برف بسیار زیاد و بعد از آن تابستان هایی با گرمایی دلنشین حس می شود، مناسب ترین روش جهت زندگی ایده آل و فوق العاده در کشور کانادا، استفاده کردن از توصیه ها و پیشنهادهای طبیعت می باشد.

اکسی، اسنوبورد و اتومبیل رانی در برف فقط قسمتی از تفریحات دوست داشتنی و ورزش های زمستانی در کانادا میباشد، که البته طرفداران خیلی فراوانی هم دارد. ولی ورزش های تابستانی را همچنین باید به یاد داشت، در تابستان، پیاده روی، کمپ زدن و گشت و گذار در فضای باز، خاص ترین و متفاوت ترین راه جهت لذت بردن و کیف کردن از زیبایی های فوق العاده این کشور می باشد.

کشور کانادا به همان میزان که گسترده می باشد، طیف عظیمی از وضعیت آب و هوایی در آنجا وجود دارد، این کشور بالاترین دامنه عرض جغرافیایی را دارا می باشد.
کانادا حقیقتا سرد می باشد، و نیوفاندلند را می بایست به عنوان مه آلودترین مکان در دنیا اعلام نمود.

در شمال کشور کانادا، در حقیقت یک صحرا گسترده می باشد، از لحاظ دارا بودن زمستان هایی سرد و تابستان هایی گرم، باران های سیل آسا، طوفان های کور کننده، گردبادهای کشنده و خشکسالی سوزاننده، کانادا را به  پر تنوع ترین سیستم آب و هوایی و جوی کل دنیا تبدیل کرده است.

مشاور مهاجرت به کانادا

Immigration Advisor to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وضعیت اقتصاد کانادا "