اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل خوب مهاجرت به تورنتو را چگونه انتخاب کنیم؟

وکیل خوب مهاجرت به تورنتو کشور کانادا را چگونه انتخاب کنیم؟

( وکیل خوب مهاجرت به تورنتو )

در وهله اول، همه اشخاصی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، و می خواهند یک وکیل برای خود انتخاب کنند، کاری که انجام می دهند این است که، به سراغ دوستان و آشنایان خود می روند و از آنها می خواهند، وکیل یا مشاوری را که می شناسند، به آنها معرفی کنند، و زحمت انتخاب کردن یک وکیل خوب مهاجرت در تورنتو را کم می کنند.

انجام دادن این کار، در نظر اول، ایده خوبی است، اما اشکال کار این است که بیشتر دوستان و آشنایان، وکیل مهاجرتی و مشاور ندارند.

بر فرض مثال، اگر آنها وکیلی هم داشتند، شما نباید به صورت چشم بسته آنها را انتخاب کنید و بی گدار به آب بزنید، و به آن وکیل اعتماد کامل کنید، واینکه انتخاب چنین وکیلی، تضمینی بر بهترین انتخاب نیست.

به غیر از این شرایطی که گفته شد، باید

به این نکته هم توجه کنید:

که وضعیت و برنامه های مهاجرتی همواره درحال تغییر و تحول است و این تغییر و تحول خیلی بیشتر از آن چیزی است که شما فکرش را بکنید.

به طور تقریبی، هر چند روز یک بار خبر جدیدی از عوض شدن برنامه ها و تصمیم های فدرال یا یکی از استان ها می رسد.

 

امکان دارد وضعیت و شرایط شما، با دوست یا آشنایتان فرق داشته باشد، و شما نمی دانید آیا آن وکیلی که به شما معرفی شده، یا مشاور، آگاهی و دانش لازم را برای مواجح شدن با برنامه مهاجرتی شما دارد یا خیر؟

و اگر این دانش و آگاهی لازم را نداشته باشد شما برای اجرای برنامه های مهاجرتی خود دچار مشکل می شوید.

آیا می توان وکیل مهاجرت دوستان یا آشنایان را برای مهاجرت خود به کاناداانتخاب کنیم؟

حتی اگر وضعیت شما به طور کلی، با هم شباهت داشته باشند، باز هم نمی توان به صورت چشم بسته آنها را انتخاب کرد، زیرا شاید آن مشاور یا وکیل مهاجرتی که فرد نزدیک شما قبلا انتخاب کرده است، در حال حاضر دیگر با کیفیت قبل کار نمی کند، و مثل گذشته درباره امور مهاجرتی تازه یا برنامه های انحصاری که فقط مناسب شما می باشد، آگاهی لازم را ندارد.

و در حال حاضر دیگر نتواند مانند گذشته، کارهای مناسب به کسانی که واجد شرایط هستند، مثل شما، ارائه دهد.

وکیل تورنتو

Toronto Lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وکیل خوب مهاجرت به تورنتو را چگونه انتخاب کنیم؟ "