اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل رسمی مهاجرت کانادا و اهمیت استفاده از آن

استفاده از خدمات یک وکیل رسمی مهاجرت کانادا (IRCC) در پروسه مهاجرت به کانادا چرا اهمیت دارد؟

 

 

 مهاجرت به کشورکانادا IRCC:

( وکیل رسمی مهاجرت کانادا )

همه کسانی که می خواهند به کانادا مهاجرت کنند، هدف های مختلفی دارند مثل تحصیل در کانادا، کار در کانادا، و یا سرمایه گذاری در کانادا.

متقاضیان در وحله اول، موقع شروع پرونده خود باید با در نظر گرفتن شرایط زندگی و مالی و … یک تصمیم بزرگ  و اساسی بگیرند.

بهره گیری کردن از خدمات یک وکیل رسمی مهاجرت کانادا و یا اقدام به وسیله خود شخص، انتخاب هایی هستند که متقاضیان می توانند از بین آنها بهترین و مناسب ترین گزینه را برای خود انتخاب کنند.

در این میان،

 

باید گفت که بهره گیری از خدمات وکیل های رسمی اداره مهاجرت کانادا اجباری نیست، و هر شخصی در صورتی که میل به داشتن وکیل داشت، وکیل اختیار می کند، و هرفردی بسته به تمایل خود، می تواند بدون اینکه از خدمات وکیل های رسمی اداره مهاجرت کانادا بهره گیری کند، برای گرفتن ویزای تحصیلی و کاری و یا اقامتی خود اقدام کند.

با همه این توضیحات؛

 

چرا مشاوره گرفتن از وکیل رسمی اداره مهاجرت به کانادا از اهمیت بالایی برخوردار است؟

 

در ادامه، به مزایای بهره گیری از این خدمات می پردازیم.

 

کم شدن میزان نگرانی و اضافه شدن اعتماد:

 

خیلی از اشخاص با استفاده از خدمات یک وکیل اداره مهاجرت کانادا، دل نگرانی خود را دررابطه با روال های مرتبط به اداره مهاجرت کانادا و سازمان های مربوطه کم می کند.

و با خاطری جمع می توانند بر روی برنامه های تحصیلی، کاری، و یا خانوادگی خود تمرکز لازم را داشته باشند.

به همین دلیل، این قضیه مهم ترین عاملی است که مهاجرین را به سمت استفاده از خدمات وکیل رسمی اداره مهاجرت کانادا می کشاند.

 

برای مثال:

در پروسه مهاجرت، فرد متقاضی باید فرم های زیادی را با توجه به خواسته های اداره مهاجرت کانادا کامل کند، فرم های اداره مهاجرت کانادا و سازمان های مربوطه، گاهی اوقات، قسمت هایی دارد که برای متقاضی گیج کننده است که امکان دارد سبب، دادن اطلاعات غلط و یا نادرست در پروسه مهاجرت فرد متقاضی شود.

استفاده از خدمات وکیل  مجرب:

 

بهره مندی از خدمات یک وکیل مجرب و متخصص، سبب می شود متقاضی با خیال آسوده این فرم ها را پرکند و خیال متقاضی را راحت می کند. و همچنین باعث می شود که فرد متقاضی از اینکه اطلاعات را به بهترین و صحیح ترین وجه ممکن ارائه داده، دیگر نگران هیچ چیز نباشد.

به غیر از این، مدرک هایی که اداره مهاجرت کانادا از فرد متقاضی خواسته است باید به طور صحیح و دقیق و واضح با توضیحات کامل و کافی باشد و به این اداره ارائه و ارسال شود.

یک وکیل مجرب اداره مهاجرت، برای آماده کردن این مدرک ها، به فرد متقاضی کمک می کند تا در زمانی بسیار کم و بدون هیچ گونه سردر گمی، پرونده های ویزای تحصیلی ، کاری ویا اقامتی خود را ارسال کند.

وکیل ایرانی درکانادا

lawyer canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وکیل رسمی مهاجرت کانادا و اهمیت استفاده از آن "