اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل مجرب مهاجرت به کانادا را چگونه انتخاب کنیم؟

وکیل مجرب مهاجرت به کانادا را چگونه انتخاب کنیم؟

( وکیل مجرب مهاجرت به کانادا )

به طور کلی می توان گفت که برای مهاجرت به کانادا، و برگزیدن مناسب ترین و بهترین وکیل مجرب مهاجرت به کانادا، گزینه ها و فاکتورهای زیادی هستند که با توجه به وضعیت شخصی که برای مهاجرت تقاضا داده است، باید مورد توجه قرار گیرد و به خوبی بررسی شوند.

داشتن یک وکیل مجرب مهاجرت به کانادا می تواند، شرایط خیلی خوبی را برای شخص به وجود بیاورد، بنابراین توصیه ما به شما این است که با تمرکز و دقت هر چه بیشتر، موسسات و شرکت هایی را که این خدمات مهاجرتی به کانادا را ارائه می دهند،

مورد بررسی قرار دهید و با صحبت و مشاوره با این وکیل ها، تصمیم نهایی خود را بگیرید، که مناسب ترین و مجرب ترین وکیل مهاجرت به کانادا، برای مهاجرین کدام وکیل در کدام موسسه یا آژانس می باشد.

برای اینکه شرایط خود را برای مهاجرت به کانادا بررسی کنید، می توانید اطلاعاتتان را از طریق فرم های ارزیابی رایگان برای موسسه های انتخابی خود ارسال کنید تا کارشناسان آنها بعد از اینکه وضعیت شما را بررسی کردند با شما تماس حاص نمایند و شما را از شرایط تان مطلع کنند.

برای گرفتن پاسپورت یا ویزای مهاجرت به کانادا می بایست به کجا مراجعه نماییم؟

زمانی که می خواهید ویزا یا پاسپورت برای مهاجرت به کانادا بگیرید باید به شرکتها یا آژانسها مراجعه کنید  امکان دارد برخی از این شرکتها خود را به جای شما، معرفی کنند و یک ایمیل به نام شما درست کنند که این کار غیر قانونی است و امکان دارد شما ریجکت شوید در بعضی موقع ها، ادعا می کنند که از یک دعوتنامه رسمی و برای اینکه شانس گرفتن ویزا و مهاجرت به کانادا شما بیشتر شود استفاده می کنند.

نکته اینجاست که، دعوتنامه ی معتبری که ادعا می کنند، برای شما مورد استفاده قرار می دهند، آیا فقط تنها برای شما بود یا برای بسیاری از افراد دیگر نیز استفاده کرده اند؟

اگر این شرکت دعوت نامه خود را مورد استفاده قرار داده است، و شما را دعوت کرده است، چرا یک ایمیل به جای شما درست کرده است و درخواست پاسپورت می دهد؟ ( به علت اینکه فقط و فقط یا خود افراد متقاضی مهاجرت به کانادا  یا مشاوران و وکیل های رسمی و قانونی این کشورها، مجوز این نوع کارها را دارند ).

شرکت ها یا آژانس هایی می باشند که برای اخذ ویزا به اشخاص متقاضی کمک می کنند .

جالب توجه است که در دعوت نامه این شرکت ها یا آژانس ها، در مناسب ترین و بهترین حالت، در شرکت در کشور کانادا ثبت کرده اند و متقاضیان را به نام یک توریست معرفی می کنند و به کشور کانادا می گویند که هیچ گونه مسئولیتی در برابر شما ندارند.

بنابراین بودن یا نبودن این دعوت نامه هیچ فرقی برای پرونده مهاجرتی شما ندارد و فقط این شرکت ها یا آژانسها برای اینکه هزینه اضافی از شما بگیرند کار خود را توجیح می کنند.

چگونه می توانیم متوجه شویم که شرکت های حقوقی  دروغ می گویند؟

باید دقت کنید که خود را به جای شما معرفی نکنند، و باید از یک وکیل یا مشاور رسمی مهاجرت به کانادا استفاده کنند.

اگر از یک وکیل یا مشاور حقوقی برای مهاجرت به کانادا استفاده کنند شما این حق را دارید که اسم وکیل تان را در اختیارتان بگذارند و یک قرارداد مستقیم با وکیل یا مشاور رسمی خود داشته باشید و اگر می خواهند از یک ایمیل به جای شما استفاده کنند، این امر باید به طور قانونی و رسمی در وبسایت این سرزمین ها بیان شده باشد که غیر قانونی و غیررسمی است، درصورتی صحیح می باشد که شما خودتان رضایت داده باشید و یوزرو پسورد و آدرس ایمیل را به طور واضح و دقیق دراختیارتان بگذارند، که در بیشتر مواقع و معمولا این کار را انجام نمی دهند تا بتوانند مدرک های جعلی ارائه بدهند و شما مطلع نباشید.

 

توجه توجه: اگر آفیسر متوجه این شود که مدرک ها برای مهاجرت جعلی هستند 5 سال از درخواست پاسپورت تحریم خواهید شد و هیچ مدارکی برای ثابت کردن بی گناهی و بی تقصیری خود ندارید.

وکیل کانادا

Canadian Immigration Lawyer

 

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وکیل مجرب مهاجرت به کانادا را چگونه انتخاب کنیم؟ "