اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل مهاجرت تورنتو در کشور کانادا

وکیل مهاجرت تورنتو در کشور کانادا:

وکیل مهاجرت تورنتو را بر چه مبنایی انتخاب کنیم؟

با تمرکز بر این که کشور کانادا روز به روز در حال بالا بردن تعداد هدف های مهاجرتی خود می باشد.

افراد زیادی از کل جهان، می خواهند اقامت دائم کانادا را، برای بدست آوردن موفقیت خود و خانواده، و همین طور به وجود آوردن آینده ای بهتر برای خود و خانواده خویش بگیرند.

در نهایت کشور کانادا، در سالهای اخیر، تبدیل شده است به یکی از کشورهایی که تقاضای مهاجرت در آن بسیار زیاد است.

با وجود اینکه کشور کانادا، سردسیر می باشد و از نظر جغرافیایی، منطقه ای ایده ال و خوب برای زندگی به حساب نمی آمده، اما در چند دهه گذشته، وضعیت اقتصادی این کشور رو به افزایش و رشد می باشد، اوضاع زندگی اجتماعی مطلوبی فراهم کرده است و پتانسیل ها و زمینه هایی که در این دو درنظر دارد، این کشور را به درجات بالایی برای همه کسانی که تلاش و کوشش زیادی دارند و به دنبال موفقیت های روز افزون هستند، مبدل کرده است.

 

چه کسانی می توانند وکالت افراد متقاضی مهاجر و انجام امور مهاجرتی مربوط به کانادا، را انجام دهند؟

با توجه به قوانین و مقررات مهاجرت به کانادا، فقط یکی از سه گروه زیر مجوز مشاوره دادن در کارهای مهاجرتی کشور کانادا، تقبل پرونده های مهاجرتی  و همین طور مجری پرونده مهاجرت به کانادا را دارا می باشند.

و می توانند بخاطر انجام و ارائه این کارها، دستمزدی دریافت کنند.

این سه گروه عبارتند از:

  • مشاورین عضو شورای قانونگذاری مهاجرت کانادا ICCRC.
  • وکلای مجاز به فعالیت و عضو انجمن Canadian Provincial and territorial law society در کشور کانادا (وکیل های کشورهایی به غیر از کانادا این مجوز را ندارند ).
  • اعضای نوتری Notary در استان کبک کشور کانادا که عضو Chambre des Notaire du Quebec می باشند.

درواقع هیچ وکیلی به غیر از سه گروه بالا، نمی تواند وکالت پرونده کسی که متقاضی مهاجرت می باشد را قبول کند، و در قبال آن وجهی دریافت کند.

در زمانی که مشاور یا وکیل مهاجرتی به غیراز سه گروه بالا باشد و جواز کارو فعالیت در کارهای مهاجرتی را نداشته باشد، و وکالت کسی که متقاضی مهاجرت می باشد را قبول کند، این کار او جرم محسوب می شود و کلاهبرداری می باشد، و شخص متقاضی مهاجرت قربانی کلاهبرداری این گونه مشاورین می شود.

مطابق قوانین و مقررات کانادا، برای این مشاوران دروغین و غیر قانونی و رسمی، جریمه ای در نظر گرفته اند به مبلغ 100 هزار دلار کانادا، به صورت جریمه ای نقدی باید بپردازد و به 5 سال حبس محکوم می شوند.

در واقع قوانین و مقررات کشور مبدا، پروانه کسب وکیل ها و یا هر صنف دیگری را بر پایه مصلحت داخلی، و چهار چوب های قانونی و رسمی خود تعیین می کند، در حالتی که کار مهاجرت، به عنوان امری بین المللی، نیاز دارد که بررسی بیشتر و بزرگ تر و نگاه عمیق تر و همه جانبه تری داشته باشد.

وکیل مهاجرت به انتاریو

Immigrating to Ontario

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وکیل مهاجرت تورنتو در کشور کانادا "