اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل مهاجرت یا مشاوره مهاجرت

وکیل مهاجرت یا مشاوره مهاجرت

وکیل مهاجرت به کانادا یا مشاوره مهاجرت به کانادا؟ کدام یک بهتر است؟ کدام یک مقرون به صرفه تر می باشد؟

در ادامه با ما باشید:

به طور عمومی در کشور کانادا، وکیل هایی که عضو کانون وکلا می باشند و افرادی که مدرسه قانون و مقررات و حقوق رفتند، روی پرونده های مهاجرت به کانادا، فعالیتی ندارند و اکثرا مشاورین مهاجرت کانادا بر روی پرونده های حقوقی کار می کنند.

زیرا، اداره مهاجرت کانادا کلاسهایی را تشکیل می دهند که در آخر دوره این کلاس ها، به اشخاصی که این دوره را گذرانده اند، مدرک مشاوره مهاجرت را می دهند و گذراندن دوره این کلاسها، به زمان بسیار کمتری نیاز دارد، تا اینکه بخواهی دوره 8 ساله وکالت را در دانشگاه بگذرانی و درس بخوانی.

اشکالی که در اینجا، وجود دارد این می باشد که وقتی مهاجرین می خواهند با این مشاورین، قرارداد ببندند، بر این تصور هستند که با یک وکیل مهاجرت کانادا، قرارداد بسته اند.

به ویژه این کار در میان ایرانیان بسیار دیده می شود که زمانی که مشاورهای مهاجرتی را وکیل خطاب می کنند، این مشاورین هم به صورت واضح بیان نمی کنند که من وکیل مهاجرت به کانادا نیستم و فقط مشاور مهاجرتی می باشم.

بنابراین، مناسب ترین وکیل مهاجرت به کانادا در این کار، تاثیر بسیاری دارد برای اشخاصی که می خواهند اقامت دائم کانادا را بگیرند.

احتمالا به گوشتان رسیده است یا دیده اید که برخی از افراد که قصد مهاجرت داشته اند می گویند که من در مسیر مهاجرت به کانادا، وکیل مهاجرت هم استخدام کردم ولی پرونده ام با شکست روبرو شد، و وکیلم برای مهاجرت به کانادا هیچ کمکی نتوانست بکند.

یعنی اشخاص با وجود اینکه پرونده مهاجرتی آنها، با شکست روبرو شده است، باز هم بر این تصور می باشند که وکیل مهاجرت استخدام نموده اند، اما مطلع نیستند که تنها با یک مشاوره مهاجرت به کانادا قرارداد داشته اند.

موضوع خیلی مهمی که بسیار قابل اهمیت می باشد،

این است که مشاورین مهاجرت زمانی که پرونده مهاجرت به کانادای اشخاص را قبول می کنند و با آنها قرارداد می بندند، در حالتی که پرونده مهاجرتی این اشخاص، با مشکلی روبرو شود و مردود بشود، نمی توانند بر روی پرونده مهاجرتی، هیچگونه اعتراضی بکنند و نمی توانند در دادگاه ها، فرجام خواهی نمایند.

علت آن هم این می باشد که این اشخاص، رشته حقوق را در دانشگاه نگذرانده اند و دارای پروانه وکالت کانادا نمی باشند و به طورکامل، عملا نمی توانند پرونده مهاجرتی را به دادگاه ارائه دهند، و در نهایت، پرونده مهاجرتی شخص با شکست مواجه می شود، در نتیجه، شخصی که قصد مهاجرت به کانادا را دارد باید پرونده مهاجرتی خود را ببندد و یا اینکه دوباره هزینه های بسیار زیادی را بپردازد و یک وکیل مهاجرت به کانادا استخدام کند.

اشخاصی یا مشاورینی که فقط مدرک اداره مهاجرت به کانادا را دارا می باشند، عملا، حق هیچ نوع اعتراضی در دادسراهای کانادا را دارا نمی باشند و فقط وکیل می توان این کار را انجام دهد.

Immigration lawyer

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " وکیل مهاجرت یا مشاوره مهاجرت "