اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

پایتخت کانادا

پایتخت کانادا:

در سال 1857 ملکه ویکتوریای انگلیس اتاوا را به عنوان پایتخت کانادا برگزید. نام این شهر از کلمه Algonquin adawe یعنی تجارت الهام گرفته شده. پس همیشه و در همه طول تاریخ از این شهر به عنوان یک مرکز تجاری مهم و اساسی نام برده، می شده است. این شهر هفتمین پایتخت با آب و هوای سرد در دنیا می باشد، در زمستان بزرگترین و طولانی ترین پیست اسکی جهان را در کانال Rideau در مرکز شهر اتاوا خواهید دید، کانالی که بیشتر از هفت کیلومتر طول دارد.

این شهر یکی از قشنگ ترین و زیبا ترین شهرهای کانادا می باشد که در آن می توانید 4 فصل گوناگون را مشاهده نمایید، در فصل تابستان تجربه گرمای 33 درجه یقینا دوست داشتنی خواهد بود.

تقریبا نصف افراد این شهر زیر 35 سال سن دارند، این مسئله سبب شده تا این شهر را به نام یکی جوانترین شهرهای کانادا، نام ببرند.
بیشتر از 14 موزه دراتاوا می باشد، ولی موزه تمدن کانادا پر بیننده ترین و پر بازدید ترین موزه در اتاوا می باشد.

جشنواره های خیلی مهمی دراتاوا می باشد، که جمعا 35 نمونه از اساسی ترین و مهم ترین این جشنواره ها، پذیرای مهمان های برجسته و مهمی می باشد.
جشنواره لاله کانادایی که در ماه مه صورت می گیرد، یکی از معروف ترین این جشنواره ها می باشد. بیان می شود که هتل زیبای Château Laurier به واسطه چارلز ملویل هیز در اتاوا بنا شد، ولی او 12 روز پیش از افتتاح هتل در کشتی تایتانیک فوت کرد. بازدید کنندگان از اتاوا می توانند در هاستلی که در قرن 19 یک زندان بود، اقامت داشته باشند.

اتاوا پایتخت عظیم کشور کانادا:

بیش از 150 سال قبل، ملکه ویکتوریا، اتاوا را پایتخت کانادا نامید، این شهر از قدمت زیادی برخوردار می باشد و چهارمین شهرداری عظیم در کانادا شناخته می شود.
شهر اتاوا داستانهای گوناگونی دارد که حاوی سر فصل های متفاوتی می باشد. این داستان در واقع به هویت کانادا مرتبط می باشد. اول کینگستون در سال 1841 و مونترال در 1844 به عنوان پایتخت کانادا انتخاب شدند، کبک در سال های 1851-1855 و 1859-1865 پایتخت رسمی کانادا بود.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " پایتخت کانادا "