اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

پرسشهای امتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا

پرسشهای امتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا:

در آزمون دولینگو چند نوع پرسش وجود دارد که شما می بایست به آن ها جواب دهید. در این بخش انواع مختلف این پرسش ها را بررسی و ارزیابی می نماییم تا به صورت کامل با امتحان دولینگو آشنایی جهت مهاجرت به کانادا کسب کنید:

  • یکی از پرسش هایی که در دولینگو وجود دارد، جاخالی می باشد. این به این معنی می باشد که بر پایه متنی که به شما داده می شود می بایست جای خالی ها را با کلمات درست و مناسب پر نمایید.
  •  دو سوالی که در امتحان دولینگو وجود دارد، انتخاب کلمه های درست و صحیح می باشد. در یک نمونه پرسش برای شما چند کلمه نشان می دهند و می بایست کلمه صحیح و معنا داری را برگزینید و در پرسشی دیگر می بایست ازمیان کلماتی که می شنوید، کلمات با معنی و مناسب را بیابید.
  • مدل پرسش دیگری که درامتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا وجود دارد، املا کلمات می باشد. شما می بایست کلماتی که می شنوید را تایپ کنید و املا آن را درست و صحیح انجام دهید.
  •  دریکی ازپرسش ها برای شما جمله ای نمایش می دهد و شما می بایست آن را با صدای بلند بخوانید و خواندن شما بدون ایراد باشد.
  • چند پرسش دیگر دردولینگو موجود می باشد که مقدار مهارت و خبرگی شما در صحبت کردن و حرف زدن و نوشتن را ارزیابی و بررسی می کند. جهت مثال به شما تصویر و شکل و موضوعی داده می شود تا درمورد آن بنویسید یا صحبت نمایید.
  •  یکی دیگر از پرسش ها که جهت پاسخ دادن به آن می بایست مهارت شنیداری خوب و صحیح داشته باشید این می باشد که از شما پرسشی پرسیده می شود که شما می بایست به آن گوش فرا دهید و در مورد آن صحبت و مکالمه نمایید.
لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " پرسشهای امتحان دولینگو جهت مهاجرت به کانادا "