اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

کار در کوکیتلام کانادا

کار در کوکیتلام کانادا:

( کار در کوکیتلام کانادا )
در کوکیتلام میزان بسیاری از کارها و شغل ها جهت نیروی کار ماهر وجود دارد. شهر کوکیتلام در حقیقت یک جامعه ای می باشد که خیلی به سرعت در حال پیشرفت می باشد. این به این معنی می باشد که از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار می باشد. در حال حاضر یافتن شغل برای متخصصان و کارگران ماهر در کوکیتلام در وب سایت های کاریابی کانادا امکان پذیرمی باشد. به صورت کلی فرصت های شغلی در شهر کوکیتلام بسیار می باشد و آمارها پایین بودن نرخ بیکاری در این شهر را نشان می دهند.

محله های کوکیتلام:

بعضی از محله های معروف کوکیتلام به ترتیب عبارتند از:

کوه برک:

این منطقه یکی از منطقه های تازه و جدید وسیع شده در شهر کوکیتلام می باشد. در این منطقه منزل های تازه بسیاری در حال ساخت می باشد. مهاجرین با چندین راه پیاده روی به طبیعت خیلی زیبای شهر دسترسی دارند. مدرسه های خیلی خوب همچنین برای فرزندان شما در این منطقه می باشد.

فلات وست وود:

فلات وست وود محله ای در منطقه شمالی کوکیتلام می باشد. این منطقه در شمال خیابان دیوید، Pipeline Rd و Forest Parkway قرار گرفته شده است. این منطقه عمدتا در دهه 1990 ساخته شده و پیش از آن محل پارک موتور سواری وست وود بود. فضای سبز قشنگ، باشگاه گلف، مرکزهای تجاری بی نظیر، از خصوصیت های این محله می باشند.

North Coquitlam:

این محله به علت نزدیکی به مرکز خرید Coquitlam Town Center، سه ایستگاه Skytrain، Coquitlam، لینکلن و داگلاس جهت خیلی از اشخاصی که به کوکیتلام نقل مکان می کنند خیلی دوست داشتنی می باشد. کالج داگلاس در نزدیکی این منطقه می باشد. همین طور خیلی از مدرسه های دولتی در این محله در دسترس می باشند. جمعیت اینجا شامل منطقه های آسیاسی شرقی، ایرانیان، آسیای جنوبی و غیره می باشند. مرکز خرید هندرسون در این نزدیکی می باشد که دارای رستوران ها و مغازه های آسیایی بسیاری می باشد. کتابخانه Coquitlam در این محله قرار دارد.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " کار در کوکیتلام کانادا "