اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

کانادا برای مهاجرین تاییدشده جوازصادر نمیکند

کانادا برای مهاجرین تاییدشده جوازصادر نمیکند :

( کانادا برای مهاجرین تاییدشده جوازصادر نمیکند )

کشور کانادا در دوران پاندمی، از عده ای از کسانی که برای اقامت دائم کانادا، تقاضا داده اند، برای مهاجرت به کانادا دعوت کرده است، اما متقاضیان اجازه ندارند وارد کشور کانادا شوند.

و آنها برای صادر نکردن مجوز دچار مشکل شده اند. از کسانی که برای اقامت دائم درخواست داده اند، و پرونده آنها از 18 مارس 2020 به بعد، تایید شده است، خواسته شده، هنگامی که آمادگی برای مهاجرت و شروع زندگی جدید در کانادا را دارند، اعلام کنند.

مهاجرینی که اقامت دائم کانادا آنها تاییده شده، تاییدیه اقامت دائم COPR را دارا هستند.

این تاییدیه، یعنی که همه مراحلی که برای اقامت دائم لازم است را گذرانده اند و از سوی IRCC تایید شده اند.

این مهاجرین، به پزشک مراجعه کرده اند و معاینات پزشکی خود را گرفته اند، بررسی امنیتی و ایمنی دولت فدرال را، همه مراحلش را انجام داده اند، حال می رسد به آخرین مرحله، مرحله ورود به کشور کانادا، و گرفتن اقامت دائم کانادا، رسمی و قانونی. با توجه به، اینکه در سفر آخر، محدودیت هایی به وجود آمد، مهاجرین خارجی ای که COPR دارند، اگر مدارکشان بعد از به وجود آمدن این محدودیت ها، و بعد از بسته شدن مرزهای کشور کانادا صادر شده است، دیگر اجازه اینکه، وارد کشور کانادا بشوند، را ندارند.

اما این مهاجرین تحت شرایطی خاص می توانند وارد کانادا بشوند:

 

مثلا بقیه اعضای خانواده آنها کانادا باشند، (دراینجا منظور، پدریا مادرخانواده، یا فرزندی که هنوزمستقل نشده است )، و این فرد، می خواهد برود پیش خانواده اش.یا اینکه، اقامت ایالات متحده آمریکا را داشته باشد.

به همین علت، مهاجرینی که از سرتاسر دنیا، اقامت دائم کشور کانادا را دارند، نمی توانند مهاجرت کنند و در کشور خود مانده اند، و فاصله خیلی کمی با دریافت اقامت خود در کشور مورد علاقه شان دارند.

دوران پاندمی کشور کانادا:

در محدودیت هایی که وجود دارد در حال حاضر، اعضای خانواده شهروندان کانادایی، اجازه اینکه به کشور کانادا وارد شوند را دارند.

برخی از افراد هستند که این محدودیت های سفر را ندارند، و معاف هستند از این محدودیت ها، مانند افرادی که ویزای کار دارند، دانشجویان بین المللی که در موسسات آموزشی خاص مشغول به تحصیل هستند، و کسانی که COPR دارند، قبل از اینکه مرزها بسته شوند، تاییدیه گرفته اند.

مرز کانادا تقریبا یک سال است که بسته شده است، برای

 

دارندگان COPR کشور کانادا، بعد از 18 مارس.

اول، مرزهای کشور کانادا تا 30 ژوئن، بسته بود، ولی از آن موقع به بعد هرماه این محدودیت ها را تمدید می کنند، مقررات محدودیت، در اوایل، بیشتر سخت گیری می کردند.

اما IRCC از پاییز 2020، برای افراد خانواده، که شهروند کانادا هستند و دانشجویان موسسه های آموزشی مجاز، برای بیماری کرونا، استثناهایی در نظرر گرفته است.

مهاجرت به کانادا

Immigration to Canada

لیست مطالب مهم سایت  

مطالب مرتبط با " کانادا برای مهاجرین تاییدشده جوازصادر نمیکند "