اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

مشاور مهاجرت به کانادا - وکیل مهاجرت به کانادا

نمایش دادن همه 148 نتیجه

مقالات مرتبط با مهاجرت به کانادا


وکیل مهاجرت به کانادا - مشاور مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا مشاور مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا تخصصی مستقل می باشد (بدون ارتباط بامقامات مهاجرت)،که به مهاجرین کمک میکند تا طیف وسیعی ازمسئله های مرتبط به ویزا،کارت اقامت،تابعیت ومابقی سنگ های پیشرو،در روال مهاجرت به کانادا را رفع کنند. وکیل های مهاجرتی به تمام چم و خم قوانین مهاجرت آشنایی کامل دارند و این توانایی را دارند که اشخاص را در زمینه هایی که احتیاج به آگاهی های حقوقی دقیق دارند راهنمایی نمایند. همین طور وکلای مهاجرتی امکان دارد در دادگاههای اداری نماینده متقاضیان باشند، و بر اساس اطلاعات خود ازقوانین مهاجرت، اقداماتی راتوصیه کنند. وکیل مهاجرت به کانادا شمارا در هر مرحله راهنمایی مینماید ویک راه مطمئن راپیش روی شما میگذارد. وکیلی که برای مهاجرت به کشور کانادا انتخاب میشود،باید دراین زمینه تخصص کافی داشته باشد.

خصوصیات وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از اساسی ترین خصوصیت های وکیل مهاجرت به کانادا، متخصص بودن آن وکیل می باشد. یک وکیل متخصص و ماهر می بایست همه آموزش های ضروری و تخصصی مرتبط به گرفتن انواع و اقسام ویزا را ببیند و همه ی راههای قانونی مهاجرت به این کانادا را با توجه به شرایط و وضعیت شخص مهاجر، از جمله میزان تحصیلات، میزان تمکن مالی و همین طور میزان تخصص را بررسی کند. مشاور مهاجرت به کانادا به جز اینکه می بایست در زمینه کاری خود تخصص و مهاجرت داشته باشد، می بایست در زمینه های دیگری هم آگاهی داشته باشد. به صورت کلی می توان گفت مشاور مهاجرت به کانادا، با تحقیق و بررسی وضعیت اشخاص متقاضی در زمینه کاری، سرمایه گذاری و تحصیلی به اشخاص در این باره کمک می کند. مقدار تجربه و سابقه کاری وکیل مهاجرت به کانادا، در زمینه مهاجرت، اثرات خیلی خوبی در روال پرونده مهاجرت دارد و روند مهاجرت را برای اشخاص متقاضی بهبود می بخشد. مشاور مهاجرت به کانادا می بایست با ما بقی وکیل هایی که در حوزه بین الملل مشغول کار می باشند، ارتباط همیشگی داشته باشد تا چنانچه تغییری در قوانین و مقررات مهاجرت پیش آمد، خیلی زود از آن مطلع شود. گاهی اوقات مهاجرین می بایست با وکیل محلی کشور مورد نظر رابطه مستقیم داشته باشند، چون به این صورت، پرونده مد نظر به مناسبت ترین حالت، مورد بررسی قرار می گیرد و سبب می شود که رد پرونده مهاجرتی به حداقل ممکن برسد. یکی دیگر از اساسی ترین کارهایی که وکیل های مهاجرتی می بایست انجام بدهند، این است که با دقت به مدرک ها و وضعیت های اشخاص مهاجر، و همین طور با دقت و توجه به مقررات کانادا، مناسب ترین راه را برای متقاضیان مهاجرت انتخاب نمایند. مناسب تر است همه این کارها، به واسطه یک وکیل مهاجرتی خبره انجام شود تا ضرر و زیان های احتمالی و اشتباهات کمتری پیش بیاید.  

گرفتن اقامت کانادا با کمک و یاری وکیل مهاجرت کانادا

اشخاصی که می خواهند به مهاجرت کاری، مهاجرت سرمایه گذاری و یا هر علت دیگری، زمان زیادی در کشور کانادا اقامت داشته باشند، می بایست به کمک یک وکیل خبره از سیستم امتیاز بندی کانادا رد شده و شرایط لازم و واجب را کسب کنند. با توجه به این مطلب که یکی از آرمان ها و هدف های اصلی دولت کانادا، از پذیرفتن مهاجرین، کمک به اقتصاد و صنعت کشورش می باشد، اشخاصی می توانند، اقامت کانادا را بگیرند که همه شرایط و وضعیت های لازم و همین طور امتیاز کافی و لازم را دارا باشند. مشاوران مهاجرتی با حساب کردن امتیازات و همین طور بررسی مشخصات متقاضیان مهاجرت، در کار مهاجرت به اشخاص متقاضی کمک می کنند.

اطلاعاتی درباره وکیل مهاجرت به کانادا

 

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

مبلغی که وکیل مهاجرت به کانادا از اشخاص متقاضی مهاجرت می گیرد، مطابق اداره مهاجرت کانادا تقریبا 400 یورو می باشد. یک وکیل مهاجرتی می بایست اطلاعات کامل و دقیقی درباره همه ویزاهای قانونی کشور کانادا، به ویژه ویزای تحصیلی در مقطع های گوناگون، انواع ویزاهای سرمایه گذاری، ویزای توریستی و ویزای کاری داشته باشد. به صورت کلی می توان بیان کرد مشاور مهاجرت به کانادا، می بایست درباره ویزای تحصیلی، اطلاعات دیگری مثل رشته تحصیلی دانشجویان، مدرک های زبان انگلیسی یا فرانسه، دانشگاه انتخابی متقاضیان مهاجرت و همین طور تمکن مالی آنها جهت پرداخت مخارج تحصیلی داشته باشد. به جز این، مشاوران مهاجرتی می بایست درباره وضعیت اسکیل ورکر یا نیروی کار متخصص به اندازه لازم آگاهی داشته باشند، و بتوانند امتیازات اشخاص را با دقت به سابقه کار، وضعیت سنی، مدرک زبان و مدرک تحصیلی به صورت واضح حساب نمایند.

انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا

نکات لازم و واجب جهت برگزیدن وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از نکته های مهم و اساسی جهت انتخاب مشاور مهاجرت به کانادا، ملاحظه نمودن شماره پرونده و جواز کار وکیل مهاجرتی می باشد. وکیل مهاجرتی می بایست همه دوره های آموزشی « وکیل های مهاجرت به کانادا » را به صورت تمام و کمال گذرانده باشد و جواز وکالت گرفته باشد. در غیر این صورت نمی تواند به عنوان وکیل مهاجرتی کار و فعالیت انجام دهد

اعتبار سنجی مشاوران و وکلای مهاجرت به کانادا

متقاضیان مهاجرت، برای شناسایی وکیل های مهاجرت و همین طور استعلام اعتبار آنها می بایست به سایت ICCRC مراجعه کنند. عاقلانه تر این است که اشخاص متقاضی به هیچ وجه با شخص یا شرکتی که خود را نماینده وکیل شناسایی و معرفی می کند، قراردادی نبندند. این قرار داد می بایست به صورت رسمی و قانونی باشد و مورد تایید کشور کانادا باشد، در واقع قرارداد می بایست به صورت مستقیم، با خود وکیل مهاجرتی مکتوب شود. وکیل مهاجرت می بایست با قوانین و مقررات کشور کانادا و سفارت خانه های کشور کانادا به صورت تمام و کمال، آشنایی داشته باشد و این توانایی را داشته باشد که همه اطلاعات لازم و واجب را در اختیار اشخاص متقاضی قرار دهد. متقاضیان مهاجرت می بایست پیش از وضع پرونده مهاجرتی، درباره هزینه وکالت با وکیل به توافق برسند.

مزیت های وکیل مهاجرت به کانادا

سریع تر پیش رفتن روند کارهای مهاجرت

: متقاضیان مهاجرت با رفتن به پیش یک وکیل مهاجرتی متخصص و خبره، می توانند امور مرتبط به مهاجرتشان را بسیار سریع تر انجام دهند. از آنجایی که وکیل مهاجرتی مطابق قوانین و مقررات پیش می رود، انجام کارهای مهاجرتی کاملا قانونی و بدون مشکل و ایراد پیش می رود. مطابق نظر دولت کانادا، وکیل های رسمی کانادا، می بایست جهت درخواست ویزای اشخاص اقدام نمایند و درخواست آژانس های مسافرتی جهت درخواست ویزا کاملا غیر قانونی و بدون اعتبار می باشد. وکیل مهاجرت به کانادا با اطلاعات و آگاهی هایی که در کار مهاجرت دارد، به متقاضیان کمک می کند که همه اقدامات لازم و واجب پیش از سفر را انجام داده و به آسانی و به صورت قانونی از کشور خارج شوند. با رفتن به پیش وکیل مهاجرت، مخارج تا میزان بسیار زیادی کم می شود، چون وکیل از همان اول کار، مبلغ دستمزد خود را مشخص می نماید و پس از آن نمی تواند ادعای هزینه زیادتری نماید. وکیل مهاجرت به کشور کانادا با همکاری مابقی وکیل های رسمی مهاجرت در کشور کانادا، می تواند به همه مقررات مهاجرت مسلط شود، به همین علت می تواند از هر فرصتی جهت کمک به متقاضیان مهاجرت به کانادا استفاده کند. در واقع می توان بیان کرد حضور مشاور مهاجرت در انجام کارهای اداری و حقوقی تا مقداری قابل اهمیت می باشد که در برخی موقع ها دولت کانادا، استفاده نکردن از وکیل را غیر قانونی می داند.

مشاور مهاجرت به کانادا

مهاجرت به کانادا، مقصود خیلی از اشخاصی می باشد که خواهان زندگی با کیفیتی مناسب تر و بهتر می باشند. مهاجرت به کانادا بنا به هر علتی که انجام شود، نخستین و احتمالا اساسی ترین قدم جهت رسیدن به این هدف، انتخاب مشاور خبره مهاجرت به کانادا است. برگزیدن یک مشاور خبره برای مهاجرت به کانادا، به این علت که امکان دارد آینده شخص را تحت تاثیر قرار دهد خیلی قابل اهمیت می باشد. پس نخستین گام و مهمترین مرحله جهت مهاجرت به کانادا، برگزیدن یک مشاور مهاجرتی خوب و حرفه ای می باشد، بنابراین می بایست در انتخاب خود دقت و توجه لازم را داشته باشید. به بیان دیگر می بایست ما بدانیم که مناسب ترین وکیل یا مشاوره مهاجرتی چه کسی می باشد و چه خصوصیت هایی را دارا میباشد.

خصوصیات مهم برای یک مشاور یا وکیل مهاجرتی جهت مهاجرت به کانادا

یک مشاور حرفه ای و خبره مهاجرت، چطور جواز رسمی مشاوره را می گیرد؟

مشاور خبره مهاجرت با تحصیل در کالج و یا دانشگاه و گرفتن جواز رسمی از سوی کانون سیاست گذاری و نظارت به مشاورین رسمی مهاجرت به کانادا (ICCRC) به این سمت می رسد. چند نکته:
 • درستی جواز فعالیت مشاور رسمی مهاجرت را می توان از روش سایت (ICCRC) پیگیری نمود، هر وکیل، در این اداره یک کد مخصوص به خود را دارا می باشد. متقاضیان می توانند با رجوع به آدرس مربوطه و وارد نمودن اطلاعات مشاور، از صحت اعتبار مشاور مربوطه اطلاعات و آگاهی به دست آورند.
 • مشاوران بعد از گرفتن جواز رسمی از (ICCRC) هر سال می بایست شانزده ساعت کارگاه آموزشی برای بروز رسانی آگاهی های خود بگذرانند. مشاوران مهاجرتی همیشه می بایست اطلاعات آپدیت شده داشته باشند، چون مقررات مهاجرت همیشه درحال تغییر می باشد، بنابراین مناسب ترین وکیل و یا مشاور مهاجرتی، فردی می باشد که آگاهی آپدیت نسبت به مقررات مهاجرتی داشته تا بتواند بازخورد مناسبی داشته باشد.
 • به یاد داشته باشید تنها می بایست به مشاوری رجوع نمایید که مهارت او در کار مهاجرت به کانادا باشد، چون مشاور مهاجرت از تمام کارهای مرتبط به مهاجرت و عوامل مربوطه در پیروزی متقاضیان برای مهاجرت به کانادا مطلع می باشد، و حتی افراد با داشتن سابقه کیفری و یا دارا بودن بیماری های خاص و همچنین در موارد خیلی سخت و دشوار، مشاور مهاجرت می تواند کمک کند تا اقامت خود را در کانادا بگیرند، در حقیقت تخصص بی بدیل یک مشاور حرفه ای و خبره،تسلط تمام و کمال به مقررات مهاجرت می باشد، و می توان بیان نمود مناسب ترین وکیل و یا مشاور مهاجرتی کانادا، فردی می باشد که به تمام قوانین و مقررات مهاجرتی مسلط باشد .
 • یک مشاور مهاجرت، به صورت دقیق قوانین مهاجرت به کانادا را می فهمد و می تواند این مقررات را برای متقاضیان تفهیم کند و حتی علت وضع این قانون و وجود این قانون را برای آنها شرح می دهد.
 • حق الوکاله یک مشاور مهاجرتی با تخصص، می بایست خیلی معقولانه باشد و هزینه اضافه از متقاضیان نگیرد. ( جای تاسف دارد که برخی از وکیل ها که هیچ مهارت و تخصصی در زمینه مهاجرت ندارند بعد از بستن قرارداد و اضافه بر آن مبالغی را برای انجام کارهای مهاجرتی از متقاضی مهاجرت به کانادا دریافت می کنند و یا حتی بعد از تلف کردن وقت متقاضیان مهاجرت و بدون کمترین کاری، هزینه حق الوکاله دریافتی را به صورت قسطی به متقاضی برگشت می دهند) به بیانی دیگر مناسب ترین وکیل مهاجرتی، شخصی می باشد که دقیقا برپایه خدماتی که ارائه می دهد دستمزد دریافت کند. و نه تنها زمان متقاضی را تلف نمی کند، بلکه دقیقا بر اساس خدماتی که ارائه شده حق الوکاله می گیرد.
 • چنانچه متقاضیان مهاجرت، پرونده مهاجرتی خود را به یک مشاور مطمئن و با مهارت و باسابقه مهاجرت به کانادا، بسپارند، می توانند اطمینان داشته باشند که پرونده مهاجرتی بدون هیچگونه تاخیر و خطایی، (که امکان دارد سبب برگشت مدارک از اداره مهاجرت شود،) به سرانجام می رسد. یقینا نبایست انتظار داشته باشید پرونده مهاجرتی سریعتر از روال به نتیجه برسد.
 

علت نیاز به مشاور خبره برای مهاجرت به کانادا چیست؟

مشاور یا وکیل مهاجرتی به علت این که در قوانین مهاجرت تخصص دارد، ممکن است هرنوع خطایی که امکان دارد سبب به خطر افتادن پرونده مهاجرتی شود را، به حداقل یا بهتر است بگوییم به صفر برساند. بنابراین مناسب ترین وکیل مهاجرتی، فردی می باشد که متقاضی مهاجرت به کانادا، می تواند مطمئن باشد که پرونده مهاجرتی او را بدون ایراد و در نزدیکترین زمان ممکن به نتیجه می رساند. همین طور مناسب ترین وکیل و مشاور خبره مهاجرت، فردی می باشد که در همه مرحله ها در کنار متقاضی می باشد و در هرمرحله ای که فرد احساس کند بهش احتیاج دارد به آن کمک کند.  

نکته هایی که در زمان انتخاب مشاور یا وکیل می بایست آنها را مد نظر بگیریم

 • در زمان انتخاب مشاور خبره مهاجرت خوب با تحقیق از افرادی که پرونده مهاجرت پیروزی داشته اند می توان مشاور خوب را انتخاب کنید. همینطور درجلسات گوناگون از طریق ایمیل، تلفنی یا حتی حضوری ( در صورت امکان اگر مشاور در کشور شماست) با ایشان گفت و گو نمایید و سوالات گوناگون بپرسید تا آگاهی او به واسطه پرسشهای متفاوت بررسی شود.
 • بسیار قابل اهمیت می باشد که در قرار ملاقات های حضوری در حد امکان، خود مشاور با متقاضی روبه رو شود نه منشی، اپراتور، کارمند و...
 • یک مشاور مناسب می بایست به خوبی برای بررسی متقاضی وقت بگذارد و در مواردی که شخص واجد شرایط می باشد توضیح بدهد. ( با گفت و گو با مشاور می توان فهمید که موفقیت شما در مهاجرت برای او مهم تر است یا مسائل مادی)
 • یک مشاور مهاجرت خبره، هیچ وقت به شخصی توصیه روش های خلاف قانون و بهره مندی از مدرک های جعلی را نمی دهد، حتی چنانچه به اداره مهاجرت آشنایی داشته باشد به خوبی می داند که بیان این مسئله به متقاضی در کانادا جرم به حساب می آید.
 • دقت داشته باشید که یک دفتر مشاوره شیک، حتما مشاوران با سابقه و کارکشته را ندارد، پس به کیفیت کار مشاور توجه نمایید.
 • به یک مشاور مشهور و یا مشاوری که هزینه زیادتری در ازای مشاوره می گیرد به خاطر مشهور بودنش، اطمینان نکنید، فقط بررسی عملکرد مهم است.
 • متن قرار داد را با مشاور مهاجرتی با دقت و قبل از امضا مطالعه کنید، چنانچه سوالی درباره قرار داد داشتید، این حق شماست بپرسید.
 • در آخر سر متقاضیان می بایست دقت نمایند که مشاور یا وکیل رسمی مهاجرت می بایست هم در کشور مبدا و هم کشور مقصد مورد تایید باشد.
 • یک مشاور مهاجرتی کارکشته و قابل اعتماد، کاملا به مقررات کشور کانادا تسلط دارد.
 • وجود مشاور مهاجرتی و یا نماینده ای از سوی ایشان در کشور کانادا، برای شما خیلی خیلی قابل اهمیت می باشد، بعد از گرفتن ویزا،شما احتیاج دارید به اینکه مشاور، کارهای مهاجرتی شمارا در کشور مقصد، در ادامه راه، یعنی اقامت و اسکان و غیره کمک کند.
 • مشاور مهاجرتی میبایست متقاضی را در مورد مصاحبه با افسر اداره مهاجرت کمک کند و آمادگی لازم را برای مصاحبه با افسر مربوطه، فراهم نماید.
 • متقاضیان می بایست تجربه ها و سابقه های مشاور خود را پرس و جو نمایند و از پیروز بودن در پرونده های موسسه مهاجرتی مربوط به مشاور مورد نظر خود یقین پیدا کنند. ( مناسب ترین وکیل مهاجرتی کانادا فردی می باشد که با دارا بودن اجازه از متقاضیان پیشین، امکان تماس و آشنایی متقاضیان جدید و قدیم را فراهم نماید تا متقاضیان بتوانند درمورد تجربه های خود با وکیل با هم تبادل نظر داشته باشند.)
 • اینکه مشاور مهاجرتی در کدام کشور مستقر باشد مزیت و عیوبی دارد، چنانچه در کشور مقصد باشد شما را در کارها، بعد از اخذ ویزا ( مانند محل اقامت، اسکان و کاریابی و غیره) کمک خواهد کرد و چنانچه در کشور مبدا باشد می توانید با او حضوری ملاقات نمایید. بنابراین یک مشاور مناسب، دائم در میان دو کشور مبدا و مقصد درارتباط می باشد تا کارهای متقاضیان مهاجرت را پیگیری و دنبال نماید.
 • چنانچه متقاضیان کیس خوبی را به عنوان مشاور مهاجرتی از روش بستگان و آشنایان پیدا نکردند، می توانند با جستجو در اینترنت، فرد مورد نظر خود را بیابند، با مطالعه سایت های تخصصی مهاجرتی می شود به مورد دلخواه رسید. ( یقینا بیشتر افراد از این روش به مشاوران مهاجرتی مشهور و صاحب نام خواهند رسید که خیلی از آنها دارای جواز کار در ایران و یا کانادا نیستند. لازم به توضیح می باشد که یک مشاور حرفه ای مهاجرت میبایست از تمام کشورهای حوزه کار خود جواز فعالیت قانونی داشته باشد تا در کارهای مهاجرتی متقاضیان با مسئله ها و مشکلات حقوقی روبرو نشوند.
 • یک مشاور مهاجرتی حرفه ای در کانادا، با آگاهی علت مهاجرت فرد متقاضی تشخیص میدهد کدام یک از روش های مهاجرت برای او مناسب ترین مورد می باشد، لازمه این کار تسلط کامل به تمام روش های مهاجرت به کانادا می باشد.
 • خیلی قابل اهمیت می باشد که مشاور مهاجرتی، تجربه سفر و حتی اقامت در همه ی استانهای کشور کانادا را دارا باشد، چگونه امکان دارد مشاوری توانایی داشته باشد تا متقاضیان مهاجرتی را در کاری که خود آن را ندیده، به طور صحیح انجام دهد.
 • یکی از ویژگی های خیلی مهم برای یک مشاور حرفه ای مهاجرت، راز نگهداری او می باشد، مشاوری که برای اطلاعات فردی مراجعه کنندگان خود، حریم و حرمتی قائل باشد. بنابراین چنانچه متقاضیان، با مشاوری که به این حریم پایبند نبود روبرو شدن مناسب تراست او را ترک کنند.

فرق بین وکیل مهاجرت با مشاور مهاجرت چیست؟

وکیل مهاجرت،و نماینده مهاجرت،بیانهای متفاوتی دارند. ممکن است به جای یکدیگر این اصطلاح ها و تفسیرها را شنیده باشید. اما اینها یکسان نیستند. نمایندگان مهاجرت یا همان مشاوران مهاجرت، نیاز دارند تا یک دوره 6 ماهه را درسازمان مربوطه بگذرانند، اما وکیل های مهاجرت علاوه براینکه باید دراین سازمان ثبت نام کنند، می بایست تحصیلات دانشگاهی داشته باشند و مدرک لیسانس حقوق را دارا باشند. تجربه عملی وکالت را هم در رزومه خود بایدداشته باشد، در آخر باید برای پذیرش وکالت خود، به دیوان عالی کشور مراجعه کند. نماینده مهاجرت، و وکیل مهاجرت، هردو میتوانند، در پرونده های راحت مهاجران، و علاقهمندان به مهاجرت، کمک کنند، با این وجود، در زمانیکه پرونده پیچیده تری دارید، مناسب ترین کار این است که یک وکیل مهاجرت برای کارخود انتخاب کنید.

دستمزد مشاور مهاجرت و وکیل مهاجرت

نماینده مهاجرت، شش ماه دوره ای را میگذراند، اما یک وکیل مهاجرت علاوه بر این شش ماه چندسال دوره تحصیلات کارشناسی حقوق را میگذراند، پس دستمزد نماینده مهاجرت کمتر از وکیل مهاجرت است.