اینستاگرام مشاوران ایرانی
  Toronto ----
  Vancouver ----

: Canadian Dollar Price

وکیل ایرانی در کانادا

نمایش دادن همه 100 نتیجه

مقالات مرتبط با وکیل کانادا


انتخاب یک وکیل مناسب +

انتخاب یک وکیل مناسب

انتخاب یک وکیل مناسب برای افراد،همواره یک چالش بزرگ بوده است. در کانادا حدود 130 هزار وکیل در گرایش های مختلف در حال ارائه خدمات حقوقی به شهروندان می باشند. تجمع این وکلا در کانادا در برخی استان ها بیشتر است، به عنوان مثال این آمار برای استان های انتاریو و بریتیش کلمبیا به ترتیب حدود 57 هزار و 14 هزار نفر می باشد. در بسیاری از مسائل حقوقی، انتخاب یک وکیل مناسب تاثیر مستقیمی بر پرونده و حتی زندگی موکلین خواهد داشت. نحوه و رویکرد انتخاب وکیل یکی از عواملی است که می تواند در پرونده شما تاثیر شگرفی بگذارد.

نقش سایت مشاورانِ ایرانی کانادا در انتخاب وکیل مناسب در کانادا

سایت مشاوران ایرانی برای سهولت ایرانیان مقیم در کانادا، برآن است تا لیست خبره ترین وکلای ایرانی در کانادا را به تفکیک استان و حوزه کاریارائه نماید. در این مقاله برخی از مهم ترین عوامل انتخاب وکیل مناسب را معرفی می نماییم. برای انتخاب یک وکیل مناسب می توانید از رویکردهای زیر بهره گرفته تا درصد موفقیت پرونده خود را افزایش دهید.  

عوامل مهم در انتخاب وکیل

1 - تخصص وکیل

هر چه یک وکیل در یک حوزه تخصصی تر عمل کند، با احتمال بیشتری می تواند پرونده شما را در آن حوزه بررسی کرده و جوانب مختلف آن را بسنجد. بنابراین تخصص وکیل اولین عامل مهم برای سپردن پرونده تان به ایشان است که می توانید با مطالعه اطلاعات کامل هر وکیل در سایت مشاوران ایرانی در کانادا، وکیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اطلاعاتی را که سایت مشاوران ایرانی از وکلا تهیه کرده است شامل موارد زیر است :

  1. معرفی مختصری در مورد هر وکیل

  2. اطلاعات حوزه کاری و تخصصی هر وکیل بصورت کامل

  3. تحصیلات هر وکیل

  4. موسساتی که وکیل با آنها همکاری کرده و یا در حال حاضر با آنها همکاری می کند

  5. سوابق کاری هر وکیل

  6. پرونده های مورد بررسی و نتایج

  7. جوایز اخذ شده توسط وکیل

اطلاعات جمع آوری شده از هر وکیل به دو صورت فارسی و انگلیسی است تا بیشترین بهره را بتوانید از مطالب ببرید .

2 – پرونده های مشابه

دومین عامل مهم در انتخاب وکیل، پرونده های مشابه می باشد . وکیل انتخابی شما در صورتی که اخیرا فعالیت های زیادی در این حوزه داشته باشد و یا پرونده های مشابهی را قبول کرده باشد، ریسک های کمتری متوجه پرونده شما خواهد بود.

3 – سابقه کاری و تجربه

سابقه کاری وکلا در هر حوزه، یکی دیگر از عواملی است که فرد برای انتخاب وکیل بایستی در نظر بگیرد. وکلای با سابقه و با تجربه، با استفاده از دانش و تجربه خود می توانند سناریوهای احتمالی پرونده شما را در نظر گرفته و بهترین تدابیر ممکن را بیاندیشند.

4- ملاقات حضوری

ملاقات حضوری با وکیل ها نیز یکی از اقدامات ضروری پیش از انتخاب نهایی وکیل می باشد که نیازمند دسترسی اطلاعات تماس ایشان می باشد. شما در سایت مشاوران ایرانی به اطلاعات تماس وکلا دسترسی دارید. جهت سهولت برای ارتباط با هر وکیل، سایت مشاوران ایرانی در کانادا، QR کدی مختص به هر وکیل تولید کرده است که به راحتی می توانید اطلاعات تماس ایشان را در گوشی خود ذخیره نمایید.

5 – تاثیر زبان وکیل انتخابی

صحبت کردن با یک وکیل فارسی زبان، شرایطی را فراهم می آورد تا تخصصی ترین مفاهیم حقوقی و حالات خاص پرونده را به شیوه ای آسان درک نماییم یا درخواست خود را به بهترین وجه ممکن برای وکیل خود توضیح دهیم.

6 – رتبه بندی و نظرات افراد دیگر

در نهایت رتبه بندی و خواندن نظرات مردم در خصوص وکیل مورد نظر می تواند آرامش خاطر را برای انتخاب وکیل مناسب فراهم آورد. سایت مشاوران ایرانی در کانادا ، برآن است تا با فراهم آوردن اطلاعات مشاوران ایرانی در چندین حوزه مشاوره ای مانند مشاور املاک، مشاور حقوقی، مشاور بیمه، مشاور سرمایه گذاری و وام و ... شما عزیزان را در یافتن یک مشاور مناسب کمک و راهنمایی کند.